• GRABO - Ręczny chwytak próżniowy / Podnośnik akumulatorowy Ręczny chwytak próżniowy / Podnośnik akumulatorowy
GRABO

O firmie

Szanowni Państwo ! / Szanowny Kliencie,

Nasza firma istnieje od 1987 roku. Przez 34 lata naszej działalności nabyliśmy bogate doświadczenie  w zakresie obróbki i montażu szkła, okien, drzwi, fasad i stolarki budowlanej.  Konsekwentnie realizujemy strategię ciągłego rozwoju i wprowadzania do naszej oferty coraz to nowych produktów i usług.
Wraz z rozwojem naszej firmy zmienia się również nasza oferta. W roku 2013  wprowadziliśmy na rynek polski i europejski podnośniki próżniowe, roboty samojezdne i urządzenia do montażu i produkcji szkła oraz okien. Obecnie zakres naszej działalności obejmuje import, dystrybucję, wynajem oraz serwis urządzeń do produkcji i montażu szkła oraz okien takich jak; chwytaki i podnośniki próżniowe, samojezdne roboty montażowe, manipulatory próżniowe, wózki do transportu i montażu  szkła. Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie jak najlepszych rozwiązań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy oraz pokonanie ograniczeń i barier związanych z dużymi gabarytami i wagą szkła oraz okien.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i spełniają obowiązujące normy polskie i europejskie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą chwytaków GRABO oraz innymi naszymi produktami na stronach www.glassland.pl i www.glassland.company

Masz pytania? Skontaktuj się z nami