• GRABO - Ręczny chwytak próżniowy / Podnośnik akumulatorowy Ręczny chwytak próżniowy / Podnośnik akumulatorowy

Blog

Dlaczego właśnie Grabo?

W związku z szybkim rozwojem technologii produkcji ręcznych przyssawek próżniowych do przenoszenia, transportu i montażu różnych materiałów budowlanych jak też różnorakich gabarytowo przedmiotów, firma nasza poszukiwała najlepszych i najbardziej uniwersalnych rozwiązań w tym zakresie.

Nasza uwaga była skierowana na dobór takich ręcznych chwytaków/przyssawek próżniowych które spełnią wiele współczesnych wymogów w zakresie ich jakości, maksymalnej nośności, przyczepności do różnych powierzchni oraz jak najszerzej rozumianej funkcjonalności. W efekcie tych poszukiwań wybraliśmy akumulatorowe przyssawki próżniowe firmy GRABO. Te ręczne chwytaki próżniowe posiadają wiele wspaniałych i przydatnych funkcji oraz  właściwości jak nośność maksymalna do 170 kg, przyczepność do różnych materiałów budowlanych o powierzchniach  gładkich jak również porowatych, szybkość działania pompy próżniowej, analogowy wakuometr, dźwiękowy sygnał ostrzegawczy o pracy pompy próżniowej i niskiej wartości podciśnienia oraz wbudowany akumulator o dużej wydajności.

Ich praktyczne wykorzystanie nie ogranicza się tylko do ich zastosowania przy obsłudze i ręcznym transporcie materiałów  budowlanych ale także można przy ich pomocy przenosić i transportować przedmioty o dużych gabarytach takich jak: lodówki, pralki, meble itp. Wszystkie te pozytywne cechy i parametry przeważyły przy wyborze podobnych produktów na korzyść GRABO.

Jesteśmy przekonani że ten produkt spełni Państwa oczekiwania i stanie się przydatnym urządzeniem w codziennej  pracy.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami technicznymi oraz filmami na temat tych chwytaków próżniowych na naszej stronie internetowej: www.grabo-glassland.pl

Praca na magazynie, pracownicy magazynowi
Przeprowadzki – meble, lodówki
Stolarstwo i obróbka drewna
Okna i drzwi, produkcja i montaż
Płytki ceramiczne i kamienne
Montaż płyt podłogowych, kamień, marmur szkło
Szklarstwo, montaż szyb

Masz pytania? Skontaktuj się z nami